» Полковника УДО піймали на користуванні залом офіційних делегацій у «Борисполі» під час відпустки

05 лютий 2023, Неділя, 12:36

Полковника УДО піймали на користуванні залом офіційних делегацій у «Борисполі» під час відпустки

18 Лютого 2021г.
image (1)

Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону послідовно і неупереджено вживаються заходи щодо виявлення правопорушень та притягнення до відповідальності винних військових службових осіб.

Про це повідомляє Резонанс 18 лютого із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Зокрема, військовою прокуратурою Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону вжито заходів реагування щодо адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-13 КУпАП, тобто зловживання владою або службовим становищем, вчинене з корисливою метою чи в інших особистих інтересах, в умовах особливого періоду, допущеного полковником Управління державної охорони України.

Указаний старший офіцер, будучи звільненим від виконання службових обов’язків (перебуваючи у відпустці), достовірно знаючи, що загальні тарифи на послуги ДП «Зал офіційних делегацій» аеропорту «Бориспіль», а саме – зустріч, супроводження персональним агентом та доставка себе та членів своєї родини на борт літака індивідуальним транспортом, коштують 2 700 грн з особи, зловживаючи своїм службовим становищем скористався послугами вказаного ДП як працівник УДО який знаходиться під час виконання службових обов’язків із супроводження осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, тобто за пільговим тарифом - 100 грн. з особи.

Постановою Печерського районного суду м. Києва офіцера визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 3 400 грн.

Крім того, вживаються заходи щодо стягнення з нього повної вартості послуг, наданих йому та членам його родини ДП «Зал офіційних делегацій».

Наголошуємо, що робота військової прокуратури Центрального регіону України щодо виявлення військових адміністративних правопорушень, триватиме і надалі.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram