13 квітень 2024, Субота, 04:11

Понад 3,3 млн грн збитків під час ремонту мосту на КППВ «Станиця Луганська» – посадовця ОДА судитимуть за службову недбалість

30 Грудня 2020г.
4(138)

Прокурорами Луганської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з управлінь Луганської обласної державної адміністрації за фактом службової недбалості під час відновлення мосту на контрольному пункті в’їзду–виїзду «Станиця Луганська» (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 30 грудня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, посадовець облдержадміністрації у 2019 році під час ремонту пішохідного мосту через р. Сіверський Донець на пункті пропуску не забезпечив проведення аналізу цін на будівельні матеріали та не перевірив об’єми виконаних підрядних робіт під час передачі об’єкта інфраструктури в експлуатацію. Внаслідок службової недбалості керівника управління ОДА вартість будівництва мосту була завищена на понад 3,3 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам. Бюджетні кошти були безпідставно сплачені на користь підрядної організації.

На даний час КПВВ залишається єдиним на Луганщині дорожнім коридором через лінію розмежування, що діє в двосторонньому порядку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Нацполіції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram