» Попри пандемію у 2020 році МВС, зокрема поліції, вдалося впоратися з усіма викликами та загрозами, – Яровий

25 вересень 2022, Неділя, 12:25

Попри пандемію у 2020 році МВС, зокрема поліції, вдалося впоратися з усіма викликами та загрозами, – Яровий

29 Січня 2021г.
143920159_117018516981570_6349837397158346585_n

2020-й рік видався одним з найбільш складних не лише для нашої держави, а й для всього світу, який опинився перед досі невідомою загрозою – коронавірусною інфекцією. Однак, МВС продовжує реформування всіх служб і відомств паралельно зі щоденними викликами. Про це перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив під час щорічної колегії Національної поліції, передає Резонанс 29 січня із посиланням на МВС.

«Ми ні на мить не зупиняємося у перетворенні системи МВС у сервісну службу для громадян. Так, у 2020-му ми запровадили електронні образи паспорту громадянина України та закордонного паспорту, електронний образ посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу», - зазначив Сергій Яровий.

Водночас перший заступник міністра наголосив, що одним з пріоритетів на минулий рік було зниження "війни" на дорогах, зокрема запуск автоматичної системи фотовідеофіксації порушень ПДР.

«За півроку роботи системи на 45 ділянках автошляхів Києва та області, обладнаних камерами, кількість ДТП із постраждалими знизилася втричі. А кількість винесених постанов за перевищення швидкісного режиму на означених місцях – знизилася у 6 разів. Завдання на поточний рік – встановлення ще понад двохсот таких комплексів», - додав він.

Сергій Яровий підкреслив, що разом із медиками працівники системи МВС - Національна поліція, Національна гвардія, Держприкордонслужба, ДСНС опинилися на передовій у боротьбі з поширенням COVID-19.

«Саме наші працівники щоденно перебувають у групі ризику, працюючи у постійному контакті з громадянами. За цей час в органах системи МВС понад 30 тисяч працівників, які захворіли на коронавірус. Життя 98-ми з них, на жаль, врятувати не вдалося», - зазначив перший заступник міністра.

Сергій Яровий нагадав, що протягом 2020 року правоохоронці забезпечили правопорядок під час майже 100 тисяч масових заходів, у яких взяли участь понад 9 мільйонів громадян.

«Минулого року в Україні вперше в межах новоутворених адміністративних одиниць проходили місцеві вибори. Нам вдалося забезпечити чесне і прозоре волевиявлення громадян. А, власне, самі вибори були визнані світовою спільнотою як одні з найдемократичніших і проведених з дотриманням високих стандартів», - наголосив він.

Водночас, перший заступник міністра зазначив, що нелегким виявився 2020-й і для рятувальників. Перед підрозділами ДСНС постали виклики масштабних пожеж на Півночі та Сході України, руйнівні паводки – на Заході нашої держави.

«Завдяки злагодженим діям усіх служб Міністерства внутрішніх справ, які залучалися до ліквідації наслідків, ми створили дієву систему допомоги постраждалим. А героїчна боротьба кожного нашого рятувальника була спрямована на порятунок людських життів і запобігання шкоди нашій екосистемі», - підкреслив Сергій Яровий.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram