21 травень 2024, Вівторок, 19:53

Порушення законів та звичаїв війни: повідомлено про підозру судді, який незаконно виніс вирок українському активісту

7 Квітня 2021г.
изображение 2021 04 07 162401

Під процесуальним керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомлено про підозру «судді» незаконно створеного «Київського районного суду міста Сімферополя» за ч. 1 ст. 438 КК України, а саме у порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомляє Резонанс 7 квітня із посиланням на пресслужбу прокуратури АРК та м. Севастополя 

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, нехтуючи положеннями Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, брав безпосередню участь в реалізації політики держави-окупанта, спрямованої на переслідування громадян України в Криму.

Вказаний «суддя» протягом квітня-травня 2015 року здійснював кримінальне переслідування українського активіста у сфабрикованій справі щодо нібито умисного спричинення останнім легкої шкоди здоров’ю працівнику кримського спецпідрозділу «Беркут» 18 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у м. Києві.

 

Продовжуючи поширення пропагандистського міфу держави-окупанта щодо «злочинних дій» учасників Євромайдану в м. Києві, підозрюваний, порушуючи заборону застосовувати кримінальне законодавство РФ на окупованій території, незаконно засудив українського активіста до 4 років та 2 місяців позбавлення волі.

Таким чином, «суддею» було незаконно застосовано кримінальне законодавство РФ до подій, які нібито відбулись до окупації півострова та поза його територіє.

Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП в АР Крим та м. Севастополі.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram