Співробітники Генеральної прокуратури України, СБУ та ДБР затримали на хабарі у 30 тис. дол.. керівника одного з відділів регіонального відділення Фонду держмайна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях.
Про це розповідає Резонанс
Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ГПУ. За версією слідства, посадовець вимагав від директора одного з держпідприємств 30 тис. дол. за погодження документів щодо розпаювання земель підприємства, а також у продовженні контракту щодо подальшого перебування останнього на посаді директора.
Чиновника Фонду держмайна затримали одразу після отримання хабара та повідомили про підозру. Під час обшуку у нього вдома виявили готівкові кошти на суму понад 500 тис дол.
За фактом отримання держслужбовцем неправомірної вигоди триває розслідування за ч. 3 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом).