29 травень 2024, Середа, 02:58

Посередник у Івано-Франківську вимагав 32 тис грн за будівельну ліцензію

12 Грудня 2018г.
Ив Фр. взятка

Працівники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області викрили схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за видачу ліцензії на будівельно-монтажні роботи.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України. За ії данимі, злочинну схему організував керівник підприємства у сфері будівельно-експертних послуг.

Свої посередницькі послуги в отриманні ліцензії керівник підприємства оцінив у 32 тис. грн. За вказану суму він пообіцяв владнати всі питання з службовими особами ДАБІ, коли суб’єкт господарювання, що мав намір займатися будівельним роботами, звернувся по допомогу.

Оперативники УЗЕ в Івано-Франківській обл., слідчі Івано-Франківського відділу поліції під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури Затримали керівника приватного підприємства під час одержання ним хабара.

Окрім цього, правоохоронці встановлюють осіб з числа працівників центрального апарату ДАБІ України, які можуть бути причетними до злочинної діяльності, а також суб’єкти господарської діяльності, які отримали відповідні ліцензії у вищезазначений спосіб.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.