30 травень 2024, Четвер, 03:22

На Миколаївщині повідомили про підозри одразу двом зловмисникам за поширення злочинного впливу

26 Лютого 2021г.
1433774487 8692 Tyurma

Перший з підозрюваних – 27-річний ув’язнений Вознесенської виправної колонії. Там він відбуває покарання і має суттєвий вплив на інших арештантів. Чоловік організував канал постачання наркотиків до установи відбування покарань – за це на початку лютого цього року йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє Резонанс 26 лютого із посиланням на ДСР Нацполіції

Другий – 34-річний мешканець Миколаївщини, який має суттєві зв’язки з кримінальним середовищем та позиціонує себе так званим «смотрящим» за одним із мікрорайонів області. Наразі чоловік перебуває під вартою – затримали його 2 лютого за організацію виготовлення та збуту амфетаміну. Крім того виявилося, що зловмисник організовував виконання злочинів на замовлення.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Миколаївській області зібрали достатньо доказів для встановлення факту поширення згаданими особами свого злочинного впливу у суспільстві.

Зокрема, ув’язнений Вознесенської виправної колонії керує так званим злодійським «общаком» та підбурює інших арештантів до вчинення нових правопорушень та недотримання правил поведінки в установі. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу України.

34-річний «смотрящий» також підбурює до організації протиправної діяльності та продовжує підтримувати зв’язки з місцевим криміналітетом. Його підозрюють за ч. 1 ст. 255-1 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у згаданих кримінальних провадженнях здійснюють слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

Нагадаємо, кримінальна відповідальність за встановлення та поширення злочинного впливу в Україні була запроваджена у червні минулого року, після ухвалення парламентом відповідних змін до Кримінального кодексу України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram