14 червень 2024, П'ятниця, 12:16

Позов Мін’юсту щодо заборони діяльності «Партії Шарія»: суд відкрив провадження у справі (оновлено)

11 Березня 2021г.
2223

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Міністерства юстиції України до Політичної партії «Партія Шарія».

Про це повідомляє Резонанс 11 березня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Позивач просить суд витребувати у Служби безпеки України висновки експертів, які зазначені у листі до Мін’юсту від 4 березня 2021 року щодо протиправної діяльності політичної партії, та заборонити діяльність «Партії Шарія».

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження із викликом сторін. Судове засідання у справі призначено на 6 квітня 2021 року.

"Базуючись на матеріалах, наданих органами прокуратури та Служби безпеки України, ми подали до Окружного адміністративного суду м. Києва позов про заборону діяльності Політичної партії «Партія Шарія». Підстави для подання позову – численні порушення Конституції та законів України політичною партією та, зокрема, особою, яку партія вказує у якості свого «лідера» - паном Шарієм. Нормативна підстава позову – стаття 21 Закону України «Про політичні партії в Україні». Ми не очікуємо, що справа буде простою та легкою. Партія Шарія вибудувала непогану юридичну оборону своєї незаконної діяльності, грубо порушуючи законодавство, але при цьому намагаючись перекладати усю відповідальність за такі дії на формально сторонніх осіб. Але, як свідчить матеріали правоохоронних органів, вдавалося їм це далеко не завжди. Перше засідання у справі відбудеться 06 квітня 2021 року", - написав у соцмережі Facebook 11 березня міністр юстиції Денис Малюська.

ШАРІЯ ОГОЛОШЕНО У ДЕРЖАВНИЙ РОЗШУК, – СБУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram