29 травень 2024, Середа, 02:17

Прикордонника підозрюєть у хабарництві за сприяння контрабанді тютюну до Румунії

10 Лютого 2021г.
1(1)

9 лютого 2021 року за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону повідомлено про підозру старшому техніку одного з відділів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону в отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 10 лютого із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, хабар у розмірі 800 дол призначався старшому сержанту за сприяння місцевому жителю в незаконному переміщенні через державний кордон України до Румунії 20 ящиків тютюнових виробів. Їх орієнтовна вартість складає 6 тис дол.

Першочергові слідчі дії тривають. Вирішується питання про обрання прикордоннику запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про взяття його під вартою.

Досліджується питання щодо причетності інших осіб прикордонного загону до вчинення вказаного злочину.

Заходи з викриття підозрюваного проведено прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, співробітниками 2 управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і відділом внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram