12 квітень 2024, П'ятниця, 16:07

Привласнення президентом банку 50 млн грн – у сприянні підозрюються власник та керівники підприємств

22 Грудня 2020г.
41 Main

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру трьом особам у сприянні привласненню президентом банку грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика» (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 22 грудня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Розслідуванням встановлено, що між банком та підконтрольною президенту банку комерційною структурою укладено кредитний договір на 50 млн грн, а в забезпечення виконання зобов’язань передано неіснуюче обладнання. Таким чином, президент банку, вступивши у змову з власником та керівниками комерційних підприємств, заволоділи вказаними коштами банку, перерахувавши їх на рахунки цих підприємств із подальшим виведенням через придбання «сміттєвих» цінних паперів.

Внаслідок неповернення кредитних коштів комерційною структурою та відсутністю заставного майна, банку як Управителю фонду будівництва житлових комплексів «Патріотика» та «Еврика» завдано 50 млн грн збитків.

Нараз вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Викриття проводилося спільно із детективами Слідчого управління ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram