Прокуратура АРК повідомила про зміну підозри ще одній «судді» за судилище над українським активістом - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 14:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Прокуратура АРК повідомила про зміну підозри ще одній «судді» за судилище над українським активістом

16 апреля 2020г.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри ще одній «судді Роздольненського районного суду Республіки Крим» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада), за фактом незаконного кримінального переслідування українського активіста.

Про це Резонансу повідомили 15 квітня у прокуратурі АРК.

Раніше слідством було встановлено, що вказана суддя, після окупації півострова, зрадивши Присязі на вірність народу України, перейшла на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, надаючи допомогу іноземній державі в проведенні підривної діяльності на шкоду суверенітету та територіальній цілісності України.

Додатково встановлено, що вказана «суддя», керуючись законодавством РФ, 11 жовтня 2016 року винесла ухвалу, якою замінила одному з українських активістів раніше призначене «покарання» з 320 годин обов’язкових робіт на 40 днів позбавлення волі з відбуттям покарання в колонії-поселенні. Та в подальшому, винесла «вирок», яким визнала цього ж активіста винним у нібито зберіганні боєприпасів та остаточно призначила покарання у вигляді 3 років 7 місяців позбавлення волі та штраф у розміри 10 000 рублів.

Підозрювану оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення її місцеперебування.