» Прокуратура змінила кваліфікацію у справі розриву теплотраси біля Ocean Plaza

05 липень 2022, Вівторок, 06:53

Прокуратура змінила кваліфікацію у справі розриву теплотраси біля Ocean Plaza

14 Січня 2020г.
1

Прокуратура змінила кваліфікацію у кримінальному провадженні щодо події біля ТРЦ Ocean Plaza. Про це інформує Резонанс 14 січня 2020 року із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Наразі відомості за цим фактом прокуратурою внесено до ЄРДР за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 275 Кримінального кодексу України (Порушення під час розроблення, конструювання, виготовлення чи зберігання промислової продукції правил, що стосуються безпечного її використання, а також порушення під час проектування чи будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, особою, яка зобов'язана дотримувати таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого).

Як нагадує Резонанс, напередодні за фактом події слідчим відділом Голосіївського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 270 -1 (Умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства) Кримінального кодексу України.

Нині працівниками Голосіївського управління ГУ НП в м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №1 проводяться слідчі дії, направлені на встановлення всіх обставин події, - зазначили у прокуратурі столиці.

Як повідомлялось 13 січня 2020 року близько 20 год. 30 хв. біля ТРЦ Ocean Plaza стався розрив теплотраси з гарячою водою, внаслідок чого десять громадян отримали опіки.