29 лютий 2024, Четвер, 08:21

Прокуратура Запорізької області повернула громаді санаторій “Бердянськ”

14 Лютого 2019г.
Olympus Digital Camera

Завдяки позиції прокуратури Запорізької області та за підтримки Фонду державного майна України, забезпечено виконання постановленого ще 2012 року судового рішення про повернення у державну власність будівель санаторію. Про це Резонансу повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

Підставою подачі прокурором відповідного позову стало незаконне вибуття з державної власності нерухомого майна внаслідок прийняття виконавчим комітетом Бердянської міської ради неправомірного рішення про розпорядження цим майном.

Відтак, рішенням господарського суду Запорізької області було задоволено позов прокуратури області та витребувано з незаконного володіння Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» у власність держави будівлі колишнього санаторію «Бердянськ» за адресами: бульвар Тінистий, 9, 12 та 18 у місті Бердянськ, загальною площею 2534 кв.м.

У зв’язку з апеляційним та касаційним оскарженням указаного рішення відповідачем, воно набуло статусу остаточного лише у 2018 році.

На початку лютого 2019 року процедуру державної реєстрації права державної власності на відповідні об’єкти нерухомості, витребувані на користь держави за судовим рішенням, закінчено та відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, - інформуґ відомство.