27 травень 2024, Понеділок, 18:01

путін може оголосити “результати” псевдореферендумів 30 вересня – британська розвідка

27 Вересня 2022г.


КИЇВ. 27 вересня. Резонанс. російський диктатор володимир путін може оголосити про "приєднання" захоплених територій України до росії у п'ятницю, 30 вересня. Про це у Twitter повідомила розвідка Міністерства Великої Британії, інформує Резонанс.

Цитата

"У п'ятницю, 30 вересня, заплановано звернення президента путіна до обох палат російського парламенту. Існує реальна ймовірність того, що путін використає своє звернення, щоб офіційно оголосити про приєднання окупованих регіонів України до російської федерації. "Референдуми", які зараз тривають на цих територіях, планують завершити 27 вересня", – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, російські лідери сподіваються, що будь-яке оголошення про вступ сприйматиметься як виправдання "спеціальної військової операції" та укріпить патріотичні настрої.

Проте розвідники пишуть, що це прагнення, ймовірно, буде підірвано обізнаністю суспільства про нещодавні невдачі росії на полі бою та значним занепокоєнням через "часткову мобілізацію".

Нагадаємо

21 вересня на захоплених територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України загарбники оголосили про проведення псевдореферендумів щодо приєднання до росії. Це шоу триватиме з 23 по 27 вересня.

Законопроєкти про "входження" захоплених територій України у склад рф можуть внести до держдуми ввечері 28 вересня.