21 лютий 2024, Середа, 17:58

Ракетний удар по Запоріжжю: комунальники відремонтували пошкоджену ділянку водоводу

8 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 8 жовтня. Резонанс. Рятувальники та комунальники продовжують ліквідувати наслідки ракетних обстрілі окупантів по Запоріжжю. Як повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв, комунальникам вдалося відремонтувати пошкоджену ворожим ударом ділянку водоводу, передає Резонанс.

Цитата

“Робітники «Водоканалу» вже відремонтували пошкоджену ворожим ударом ділянку водоводу. Кілька багатоповерхівок, які тимчасово були відключені від водопостачання, вже з водою”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Також у вцілілих під’їздах двох найбільш постраждалих 6 жовтня будинків відновлено електропостачання. У одному з цих будинків відновлено також і водопостачання, в іншому – звершують підготовку до відновлення подачі води.

У багатоповерхівках продовжують закривати пошкодженні вікна плитами OSB і плівкою та проводять скління. Комунальники, разом з волонтерами, розчищають балкони від будівельного сміття.

На місцях працюють комунальники , представники ОСББ, громадських формувань, волонтери. Рятувальники продовжують розбирати завали.

Нагадаємо

6 жовтня російська армія завдала 7 ракетних ударів по багатоповерхівкам у Запоріжжі.

У Запоріжжі продовжують розбір завалів двох будинків, які зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів російських військ 6 жовтня, уже відомо про 17 загиблих.