15 квітень 2024, Понеділок, 06:56

За спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю військового-контрактника засуджено до позбавлення волі

19 Січня 2021г.
Unnamed (4)

Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

Про це повідомляє Резонанс 19 січня із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Встановлено, що старший солдат, помічник начальника варти, 4 липня 2019 року знаходячись у військовій частині, дислокованій в Чернігівській області, грубо порушуючи встановлений статутний порядок взаємовідносин між військовослужбовцями, наніс співслужбовцю тяжке тілесне ушкодження (розрив селезінки).

4 лютого 2020 року вироком Прилуцького районного суду Чернігівської області обвинуваченого визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 406 ч. 3 КК України, та звільнено від відбуття покарання у виді позбавлення волі з випробуванням.

У зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину та враховуючи думку потерпілого, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону вказаний вирок суду оскаржено. 11.09.2020 за результатами розгляду апеляційної скарги прокурора судом скасовано вищевказаний вирок та призначено новий судовий розгляд в суді першої інстанції.

18 січня 2021 року вироком Прилуцького районного суду Чернігівської області за вчинення злочину, передбаченого ст. 406 ч. 3 КК України, підсудному призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі.

Цивільний позов потерпілого задоволено повністю.

Зазначаємо, що питання захисту прав і свобод військовослужбовців перебувають під постійною увагою керівництва прокуратури регіону.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram