13 квітень 2024, Субота, 21:45

рф офіційно завершує “часткову” мобілізацію, але примусове вручення повісток не припиняється – Генштаб

20 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 20 жовтня. Резонанс. У росії влада офіційно завершує «часткову» мобілізацію. При цьому примусове вручення повісток окремим категоріям російських громадян не припиняється. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Резонанс.

Цитата

«Військово-політичне керівництво російської федерації офіційно завершує часткову мобілізацію. При цьому примусове вручення повісток окремим категоріям російських громадян не припиняється. В населеному пункті Мосрентген Московської області мобілізованих розмістили в пункті дислокації 27-ї окремої мотострілецької бригади для їх медичного огляду та подальшого направлення в зону бойових дій», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в ході уже проведених мобілізаційних заходів виникають суттєві проблеми

Окрім того, окупаційне керівництво продовжує примусову мобілізацію чоловічого населення на тимчасово зайнятих територіях. Одночасно розпочато евакуацію цивільного населення на окремих напрямках.

Генштаб також повідомляє, що республіка білорусь і надалі підтримує збройну агресію російської федерації проти України. Зберігається загроза завдання ракетних ударів та застосування ударних БпЛА по території України.

Доповнення

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр повідомляла, що станом на середину жовтня, від початку мобілізаційної кампанії 4 жовтня, до російської армії було мобілізовано близько 200 тисяч осіб, якими доукомплектовують існуючі та формують нові батальйони.

Інститут вивчення війни (ISW) повідомляв, що проведення мобілізації російським диктатором володимиром путіним спричиняє соціальні розломи.