29 травень 2024, Середа, 09:28

рф вивела в Чорне море ще один носій крилатих ракет “Калібр”

24 Грудня 2022г.


КИЇВ. 24 грудня. Резонанс. рф вивела в Чорне море ще один носій крилатих ракет "Калібр" — у морі їх тепер чотири, загальний залп становить 24 ракети. Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передає Резонанс.

Цитата

"... протягом двох останніх діб нарощують свою присутність. Зокрема і що стосується ракетоносіїв. На сьогоднішній ранок було зафіксовано три ракетоносії. Один з яких підводний. До вечора доєднався ще один ракетоносій підводний. Загальний залп на зараз - 24 ракети типу "Калібр", - сказала Гуменюк.

Додамо

За її словами, "це може бути як гра м’язами і намагання тиснути своєю присутністю, так і безпосередньо підготовкою до таких акцій, як вони останнім часом полюбляють, масованого ракетного удару".

"Не треба лякатися - треба розуміти і усвідомлювати, що вони, напевно, захочуть спотворити нам свята...  Треба бути до цього готовими і розуміти, що на усунення наслідків таких ударів буде потрібен час", - резюмувала Гуменюк.

Нагадаємо 

Раніше Гуменюк повідомила, що окупанти вивели у Чорне море 11 кораблів, серед яких є ракетоносії. Це два надводних та один підводний. Загальний ракетний залп може складати 20 одиниць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський попередив українців про можливі ракетні атаки рф на свята