» Поліцейських підозрюють у привласненні авто зі штрафмайданчиків на 7 млн грн

01 грудень 2022, Четвер, 09:34

Поліцейських підозрюють у привласненні авто зі штрафмайданчиків на 7 млн грн

21 Лютого 2020г.
снимок

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, розслідують обставини зникнення транспортних засобів зі спецмайданчиків Головного управління Національної поліції України у Рівненській області. Про це 21 лютого 2020 року повідомляє пресслужба ДБР, передає Резонанс.

За попередньою інформацією, працівники ГУ Нацполіції у Рівненській області привласнювали автомобілі, які перебували на спеціальних майданчиках для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів та визнаних речовими доказами у кримінальних провадженнях, з метою подальшого продажу. Орієнтовна вартість зниклих авто становить понад 7 мільйонів гривень.

19-20 лютого 2020 року слідчі ДБР провели понад 30 санкціонованих обшуків у службових приміщеннях ГУ Нацполіції у Рівненській області та за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності.

Під час обшуків вилучено службову документацію, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку.

Досудове розслідування здійснюється за фактами перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу та службової недбалості, які спричинила тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 та ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід - Рівненське управління ДВБ Нацполіції.

За відомостями ДВБ Нацполіції, "окремі працівники ГУНП у Рівненській області, зловживаючи службовим становищем, протягом осені 2019 року налагодили схему заволодіння транспортними засобами, які зберігалися на території кількох майданчиків поліції у різних районах області, з подальшим їх збутом. Під час перевірки виявлено викрадення 67 автомобілів".