» РНБО ввела санкції проти ще 12 представників криміналітету

08 серпень 2022, Понеділок, 01:33

РНБО ввела санкції проти ще 12 представників криміналітету

19 Червня 2021г.


КИЇВ. 18 червня. Резонанс. Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у п’ятницю запровадила санкцій ще проти 12 представників кримінальної спільноти. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у своєму Telegram-каналі, передає Резонанс.

Цитата:

"Ухвалено рішення про запровадження санкцій ще проти 12 осіб, які перебувають у статусі суб'єкта підвищеного злочинного впливу", - написав Зеленський.

Доповнення

Сьогодні, 18 червня секретар РНБО України Олексій Данілов повідомив, що Рада національної безпеки і оборони України додатково перевірить трьох кримінальних авторитетів, які скаржаться на внесення їх у санкційний список "злодії в законі".

Раніше РНБО стверджувала, що в Україні закінчились "злодії в законі".

Контекст

РНБО почала працювати у "турборежимі" з початку лютого. Вона вже ввела санкції проти низки осіб, у тому числі українських політиків, іноземців, контрабандистів, "ворів в законі" та "кримінальних авторитетів". Так, на одному з останніх засідань РНБО санкції "прилетіли" до понад 500 злодіїв у законі та 111 іноземців.

26 травня в Нацполіції повідомили, що 27-м “кримінальним авторитетам” із санкційного списку РНБО анульовані дозвільні документи на проживання в Україні. 10-х примусово повернули в країни їх походження із забороною в’їзду на територію держави.