13 квітень 2024, Субота, 12:30

росія призначила куратора з “розвитку” окупованих територій України

6 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 6 жовтня. Резонанс. Російський уряд призначив вадима васильєва куратором з "розвитку" окупованих територій України. Він отримав посаду заступника міністра будівництва та ЖКГ росії, передає Резонанс із посиланням на розпорядження уряду.

Цитата

"Призначити васильєва вадима вікторовича заступником міністра будівництва та житлово-комунального господарства російської федерації", - ідеться у розпорядженні.

Деталі

Як пишуть росЗМІ із посиланням на мінбуд, новий заступник міністра займатиметься розвитком "нових територій", які росія анексувала в Україні. Йдеться про так звані "днр", "лнр" і тимчасово окуповані території Херсонської та Запорізької областей.

Додамо

російський диктатор володимир путін призначив тимчасових виконувачів обов'язків "глав" анексованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

Нагадаємо

"Договори" про анексію територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей путін підписав 30 вересня. Додамо, що жоден із цих регіонів російські війська повністю не контролюють.

3 жовтня анексію чотирьох частково окупованих областей України схвалили в Держдумі рф, 2 жовтня на екстреному засіданні це зробив Конституційний суд рф, 4 жовтня - Радфед.

5 жовтня путін затвердив "ратифікацію" анексії окупованих територій.