21 лютий 2024, Середа, 18:13

Росія видала Україні підозрюваного у подвійному вбивстві

6 Липня 2021г.


КИЇВ. 6 липня. Резонанс. Росія видала Україні підозрюваного, зокрема, у подвійному вбивстві - подружжя похилого віку, який був у міжнародному розшуку. Про це Резонанс повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Цитата:

"У листопаді 2020 року... підготовлено клопотання про видачу (екстрадицію) вказаної особи для притягнення до кримінальної відповідальності,.. яке Офісом Генерального прокурора направлено компетентному органу Російської Федерації. Наразі вказаного громадянина доставлено на територію України", - повідомили у прокуратурі.

Деталі

Дніпропетровська обласна прокуратура прийняла виданого з РФ українця, підозрюваного у вчиненні розбою та умисного подвійного вбивства подружжя похилого віку (ч.4 ст.187 та ч.2 ст.115 КК України).

Він перебував у міжнародному розшуку та у жовтні 2020 року був затриманий на території Санкт-Петербурга.

Доповнення

Стосовно відомих фігур, то Росія, до прикладу, відмовила в екстрадиції експрезидента-втікача Віктора Януковича, Україна планує знову звертатися до Москви з цього приводу.

Водночас, після анексії Криму та початку конфлікту на Донбасі на території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань наших співгромадян, повідомляли раніше у МЗС.