13 квітень 2024, Субота, 13:41

Росіяни випустили з колонії у Херсоні більшість злочинців – Генштаб

25 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 24 жовтня. Резонанс. Російські окупанти випустили з виправної колонії № 90 в місті Херсон більшість злочинців для поповнення своїх поточних втрат. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Резонанс.

Цитата

"Російські окупаційні війська для поповнення поточних втрат продовжують активно вербувати ув’язнених як на території росії, так і на тимчасово окупованих територіях. Так, з виправної колонії № 90 в місті Херсон, після так званих бесід з представниками федеральної служби безпеки російської федерації, було звільнено більшість злочинців. В той же час, окупанти продовжують евакуацію поранених на тимчасово окуповану територію автономної республіки Крим", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Евакуація" на лівий берег Херсонщини: окупанти можуть використати цивільних як живий щит

Додамо

Окрім того, повідомляється, що з метою уповільнення контрнаступу наших підрозділів окупанти продовжують мінувати мости та переправи на шляхах відступу в Миколаївській та Херсонській областях.

Також Генштаб повідомляє, що за наявною інформацією, російська федерація продовжує підготовку частини мобілізованих осіб на загальновійськових полігонах та в підрозділах підготовки фахівців окремих спеціальностей.

"Під час проведення зазначених заходів підготовки противник має суттєві проблеми через некомплект офіцерських та сержантських посад інструкторсько-викладацького складу навчальних частин (полігонів, центрів підготовки). Це спричинено загибеллю більшості таких спеціалістів під час бойових дій, а також через надмірну кількість мобілізованих. Непоодинокими є випадки призначення на подібні посади осіб рядового складу, які щойно підписали контракт та мають хоч якийсь бойовий досвід", - інформує Генштаб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гадай повідомляв, що на Луганщині мобілізовані росіяни відмовляються воювати, їх відправляють "на підвал"

Зазначається, що командування російських окупаційних військ намагається підняти рівень морально-психологічного стану військовослужбовців за рахунок відрядження до бойових підрозділів на територію України служителів російської православної церкви з Самарської області. Але більшість з них відмовляються від поїздок в район ведення бойових дій у зв’язку з небезпекою та відсутністю засобів захисту.