21 лютий 2024, Середа, 09:59

Російський бізнес-партнер Тарпана й досі не потрапив під антиросійські санкції РНБО

18 Жовтня 2022г.

КИЇВ. 18 жовтня. Резонанс. Російський бізнес-партнер розшукуваного в Україні Руслана Тарпана Раміль Шайдуллін поки що уникнув антиросійських санкцій. Принаймні ні в одному з публічних Реєстрів чи оприлюднених документів на сайті РНБО підсанкційних осіб прізвище Шайдулліна не значиться. Зокрема - його немає і в Реєстрі НАЗК “Війна і санкції”, передає Резонанс.

Деталі

Також прізвище Шайдулліна не фігурує в Указі Президента України від 12 жовтня, яким було введено в дію санкції РНБО проти таких громадян, як Янукович, Курченко, Лебедєв та Дерипаска.

Суть

Раміль Шайдуллін є громадянином рф та бізнес-партнером розшукуваного в Україні колишнього одеського депутата Руслана Тарпана.

Попри російську агресію, росіянин Шайдуллін не втратив можливості вести в Україні бізнес. Спільно з Тарпаном їм належать компанії “Гранд Отель”, “Компас Проект” та “Квартал Руссова”. Вони всі зареєстровані та функціонують в Одесі.

  

До теми

Шайдуллін і Тарпан - фігуранти бази “Миротворець”, де обох називають "російськими диверсантами у сфері економіки". Ба більше, “Миротворець” закликав правоохоронців вважати їх публікації про Тарпана та його російського бізнес-партнера заявами про скоєння ними "усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”.

Нагадаємо

Руслан Тарпан з 2017 року перебуває у всеукраїнському розшуку як підозрюваний у розкраданні держкоштів на проекті “Глибоководний випуск”. Він заочно арештований судом, однак досі не екстрадований з ОАЕ, де ймовірно перебуває.

Крім того, активісти та депутати неодноразово звинувачували Тарпана у зв’язках з рф та колабораціонізмі. І хоч антиросійських санкцій до нього поки що теж не застосовано, деякі з активів Тарпана суди в Україні вже почали арештовувати виключно в межах розслідування кримінальних проваджень.