» Розкрадання під час будівництва військових казарм: ДБР повідомило про підозру ще одному фігуранту

10 грудень 2022, Субота, 10:26

Розкрадання під час будівництва військових казарм: ДБР повідомило про підозру ще одному фігуранту

7 Липня 2020г.
86fb20b0045b8c3cf562f860a7f59512e5834f44

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру колишньому начальнику відділу розквартирування військ і землекористування – заступнику начальника управління, виконувачу обов’язків начальника Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

Він підозрюється у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем організованою групою та складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене організованою групою (ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України). Про це поінформували у ДБР 7 липня, передає Резонанс.

За даними досудового розслідування, підозрюваний перебуваючи на посаді начальника відділу розквартирування військ і землекористування вніс до офіційних документів, що стосуються будівництва будівель казарм поліпшеного планування у одному з військових містечок, завідомо неправдиві дані.

Таким чином, він спричинив державі збитки у сумі 2 279 516 грн.

Раніше слідчі ДБР повідомили про підозру двом посадовцям Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління, організаторці злочинної групи – директорці одного з приватних підприємств та директору підприємства-субпідрядника.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Одеської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Одеській області.

КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЗАПІДОЗРИЛИ У РОЗКРАДАННІ КОШТІВ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ВІЙСЬКОВИХ КАЗАРМ

Як писав Резонанс, слідчі ДБР розслідують 5 кримінальних проваджень щодо придбання житла та будівництва військових казарм поліпшеного планування.

"Житло для українських контрактників — це сучасні гуртожитки, які відповідають сучасним вимогам і за якістю, і за рівнем комфорту. Перші з них вже звели у Старичах на Львівщині. Всього ж ми реалізовуємо комплексну програму з будівництва 184-х таких гуртожитків, і перші 80 з них — мають завершити вже до кінця року", - написав у жовтні 2018 на своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко.