» Розслідування вибухів на складах у Калинівці: за недбальство оштрафували начальника режимної служби Вінницького відділу ВСП

17 серпень 2022, Середа, 00:32

Розслідування вибухів на складах у Калинівці: за недбальство оштрафували начальника режимної служби Вінницького відділу ВСП

22 Листопада 2017г.
original-1506536639

Військовою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вибухів  боєприпасів  48-й арсеналу Міністерства оборони України (військова частина А1119, м. Калинівка, Вінницької області), у ході якого досліджуються обставини, що призвели до надзвичайної події і надається правова оцінка діям військових посадових осіб.

Зокрема, складено протокол щодо начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Недбале ставлення до військової служби»).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Установлено, що зазначений старший офіцер, будучи військовою службовою особою, у порушення статутних вимог, 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов'язки по здійсненню контролю за станом пропускного режиму, дотримання порядку допуску  особового складу і техніки на адміністративно-господарчу та технічну території вказаної військової частини, внаслідок чого працівниками  приватного підприємства, зокрема, здійснено переміщення заборонених легкозаймистих речовин та пожежонебезпечних предметів на технічну територію зазначеної військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси до танкових гармат.

За результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення Калинівським районним судом Вінницької області майора Б. притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі  2465 гривень.

ТАНКИ ЗАЛУЧЕНО ДО ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ НА ВІЙСЬКОВИХ СКЛАДАХ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ