Рябошапка рано пішов, ще трохи - і його затягали би по судах, - Піскун - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

03 июнь 2020, Среда, 19:24

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Рябошапка рано пішов, ще трохи — і його затягали би по судах, — Піскун

11 марта 2020г.

На посаді очільника Офісу генерального прокурора Руслан Рябошапка "не виправдав сподівань суспільства, яке очікувало від нього не самомилувань під час уявної реформи прокуратури, а результатів розслідування конкретних справ щодо розкраданя державної власності попередньою владою". Про це заявив в ефірі телеканалу 112 Украина екс-тричі Генпрокурор України Святослав Піскун.

Як передає 11 березня Резонанс, Піскун вважає, що Рябошапка "паралізував роботу Генеральної прокуратури, звільнивши за один раз майже 10 тис працівників своїм недолугим законом".

- Він ще рано пішов. Ще б трішки і його б затягали по судах. Хоча, думаю, цим і закінчиться, - зауважив очільник Союзу юристів України.

Також Піскун переконує, що "не можуть очолювати прокуратуру люди, які не пропрацювали у цій системі 10-15 років".

- Зеленський та його команда у цьому питанні довели ситуацію до маразму, - акцентував правник.

Піскун також твердить: якщо новим очільником Генеральної прокуратури знову буде «стовідсоткова людина Президента» - апріорі він буде політично залежним, і процесуальна незалежність такого прокурора дорівнюватиме нулю. Бо глава держави "має такий важель впливу, як монобільшість", - констатував екс-керівник ГПУ.

ТРИЖДЫ ГЕНПРОКУРОР РАЗЪЯСНИЛ, КАК НУЖНО ОБРАЩАТЬСЯ С ЗЕМЛЕЙ (ВИДЕО)