26 травень 2024, Неділя, 18:54

Санкції проти каналів Медведчука скасувати вже буде неможливо, – Данілов

5 Лютого 2021г.
Danilov1 Tmb 265x176

Рішення про введення санкцій проти телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука готувалося давно і ретельно, тому скасувати його буде неможливо, заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму.

Про це повідомляє Резонанс 5 лютого із посиланням на Цензор.нет

"Ці рішення відмінити буде вже неможливо, тому що те, що зібрали наші служби, те, що за нашим завданням відпрацьовували протягом майже 8 місяців, сьогодні це можна вже сказати, матеріали – вони були реалізовані в той час, коли вони були готові", – сказав він.

За словами Данілова, "якщо хтось вважає, що таке рішення можна підготувати за день, за тиждень, за місяць, то він помиляється. Робота над таким рішенням почалася ще влітку минулого року".

"Нам було зрозуміло, що це не засоби масової інформації, це сугубо пропагандистська машина Російської Федерації", - наголосив секретар РНБО.

"Більше того, коли ми з кожним днем отримували все більше і більше додаткової інформації, як це відбувається, хто це фінансує, в який спосіб відбуваються ті чи інші речі, які відбуваються на цих каналах, нам стало цілком зрозуміло, що це дуже небезпечна для безпеки країни ситуація, коли вони можуть перейти вже певну, скажімо так, межу", – сказав він.

Як нагадує Резонанс, 2 лютого Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про запровадження санкцій проти народного депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя» й соратника проросійського політика Віктора Медведчука Тараса Козака та восьми юридичних осіб. Санкції передбачають блокування телеканалів «112 Україна», NewsOne та Zik, юридичним власником яких є Козак.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram