14 квітень 2024, Неділя, 04:13

Санкції проти власника «Спортмастера» ввели через роботу в Криму – СБУ

23 Лютого 2021г.
630 360 1614013241 147

Санкції щодо компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd запроваджені на підставі інформації про роботу мережі «Спортмастер» в окупованому Криму.

Про це повідомляє Резонанс 23 лютого із посиланням на Укрінформ.

"Санкції щодо сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd (засновник відповідної мережі «Спортмастер») запроваджені на підставі інформації про роботу цієї мережі в Криму", - йдеться у коментарі.

У спецслужбі наголосили, що запровадженню санкцій передував лист СБУ на адресу МЗС України, скерований ще влітку минулого року, про протиправність такої діяльності, з відповідними нотами до держорганів Сінгапуру, які "залишились без розгляду та належного реагування".

Як повідомлялося, Рада національної безпеки і оборони 19 лютого запровадила санкції проти вісьмох фізичних та 19 юридичних осіб, серед яких Приватна компанія з обмеженою відповідальністю «Sportmaster Operations Pte. Ltd» (Сингапур). Відповідно до Єдиного реєстру юридичних осіб, ця компанія володіє 99% «Спортмастеру». Санкції запроваджено на 3 роки. Вони передбачають повну заборону торгівельних операцій у «Спортмастері».

Президент Володимир Зеленський ввів санкції у дію своїм указом, який був опублікований 20 лютого і того ж дня набув чинності.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram