29 травень 2024, Середа, 21:05

САП зареєструвала кримінальне провадження щодо нардепа Лещенка

16 Травня 2019г.
Лещенко

САП розпочато кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабарів народним депутатом України Сергіем Лещенко. Про це повідомляє прес-служба САП.

Як наголошується у повідомленні, раніше у деяких засобах масової інформації з'являлися публікацій стосовно народного депутата України Сергія Лещенка, а саме купівлі елітної квартири у центрі столиці за кошти, начебто отриманих в якості неправомірної вигоди.

Відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі.

З метою перевірки викладених у публікації фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит народного депутата Україна Сергія Лещенка.

Досудове розслідування у вказаному провадженні доручено Національному антикорупційному бюро України. САП здійснюватиме процесуальне керівництво.