САП зареєструвала кримінальне провадження щодо нардепа Лещенка — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 август 2020, Пятница, 03:48

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

САП зареєструвала кримінальне провадження щодо нардепа Лещенка

16 мая 2019г.

САП розпочато кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабарів народним депутатом України Сергіем Лещенко. Про це повідомляє прес-служба САП.

Як наголошується у повідомленні, раніше у деяких засобах масової інформації з'являлися публікацій стосовно народного депутата України Сергія Лещенка, а саме купівлі елітної квартири у центрі столиці за кошти, начебто отриманих в якості неправомірної вигоди.

Відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі.

З метою перевірки викладених у публікації фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит народного депутата Україна Сергія Лещенка.

Досудове розслідування у вказаному провадженні доручено Національному антикорупційному бюро України. САП здійснюватиме процесуальне керівництво.