13 квітень 2024, Субота, 14:54

СБУ блокувала контрабандний трафік сильнодіючих речовин за кордон

11 Грудня 2020г.
Bbb0c1d4f8d4ea1122a3a5b73ebb1811

Під час спецоперації Служба безпеки України нейтралізувала діяльність міжрегіонального організованого угруповання, яке спеціалізувалось на нелегальному переправленні анаболічних препаратів за кордон.

Про це повідомляє Резонанс 11 грудня із посиланням на СБУ.

За попередніми даними слідства, учасники злочинної групи налагодили механізм незаконного збуту до європейських країн та РФ заборонених до вільного обігу сильнодіючих речовин, зокрема «метандієнону» та «нандролону». Також зловмисники реалізовували препарати на території України.

Свою продукцію фігуранти пропонували на сторінках створених ними спеціалізованих сайтів і доправляли товар замовникам поштовими сервісам, а також через кур’єрів, які входили до складу угруповання. Гроші за анаболіки клієнти перераховували на банківські картки ділків.

За попередніми оцінками, за весь період своєї протиправної діяльності учасники групи реалізували товару на суму понад 65 мільйонів гривень.

Правоохоронці затримали одного з кур’єрів під час спроби прихованого переміщення партії стероїдів до однієї з країн ЄС.

Під час обшуків за місцями проживання та складських приміщень фігурантів виявлено банківські картки, засоби зв’язку, гроші, одержані злочинним шляхом та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Також вилучено партію сильнодіючих препаратів на суму майже 3 мільйони гривень за цінами чорного ринку.

Спецоперація проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та Департаментом кіберполіції Національної поліції.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram