13 квітень 2024, Субота, 21:31

СБУ опублікувала докази співпраці з рф президента “Мотор Січ”

24 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 24 жовтня. Резонанс. Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов президента АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва, які, як повідомляють у спецслужбі, підтверджують його співробітництво з ворогом, передає Резонанс.

Цитата

«Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов президента АТ «Мотор Січ», які підтверджують його співробітництво з ворогом.

Навіть після повномасштабного вторгнення агресора посадовець, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від «партії регіонів», продовжував постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим - фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села», - ідеться у повідомленні СБУ.

Деталі

При цьому він, як зауважили у СБУ, «виправдовував напад росії і висловлював надію, що путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні тощо».

У спецслужбі нагадали, що днями затримали посадовця та одного з працівників авіапідприємства і оголосили їм про підозри.

Доповнення

23 жовтня президента промислового гіганта «Мотор Січ» затримали, його підозрюють у незаконному постачанні в росію українських авіадвигунів.