12 квітень 2024, П'ятниця, 23:08

СБУ підтвердила затримання полковника спецслужби, який готував “замовне” вбивство

25 Січня 2021г.
F2a607b3 3811cd20a616328421711281ba02a094

Служба безпеки України підтвердила інформацію про затримання свого працівника і запобігання вбивству співробітника спецслужби.

Інформації про затримання полковника спецпідрозділу "Альфа" Андрія Расюка за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова оприлюднила пресслужба СБУ, передає Резонанс із посиланням на Укрінформ.

"Служба безпеки України приділяє окрему увагу системній протидії порушенням закону та проявам корупції, навіть якщо це стосується діючих чи колишніх співробітників СБУ – незалежно від їх звань, посад чи вислуги років. Безкарність буває лише тимчасовою.

В межах цієї роботи учора проведено слідчо-оперативні заходи щодо припинення злочину, а саме – попереджено вбивство співробітника спецслужби. Наразі затримано одного діючого працівника СБУ", - йдеться у коментарі.

У пресслужбі СБУ попросили ЗМІ керуватися офіційними джерелами інформації та пообіцяли надати детальну інформацію з цього приводу згодом, "після завершення всіх слідчих та оперативних заходів та як тільки це дозволять норми законодавства, зокрема процесуального".

Раніше журналіст Юрій Бутусов із посиланням на джерела повідомив, що полковник спецпідрозділу СБУ "Альфа" Андрій Расюк затриманий за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного.

У Telegram-каналі на ім'я Дмитро Нескромний цю інформацію спростували.

"Все, що відбувається зараз - це провокація з боку оточення Баканова. Я знав про її підготовку заздалегідь. Я знав, що при затриманні мене планують ліквідувати. Тому залишив Україну. Зараз я перебуваю в Європі", - йдеться у повідомлені.

У свою чергу, журналіст Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook написав: "Цікаво, а Нескоромний знає, що Андрій Йосипович відкрив Телеграм-канал від його імені?".

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram