13 квітень 2024, Субота, 14:22

СБУ обшукала “Укрспецекспорт” та “Укроборонпром”

4 Грудня 2020г.
0a5047b53d4cde22cfd7ee07b338ff36

Службою безпеки України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України проводяться слідчі діі у службових приміщеннях ДК «Укрспецекспорт», ДК «Укроборонпром» та одній з іноземних структур.

Про це повідомляє Резонанс 4 грудня із посиланням на СБУ.

Процесуальні заходи здійснюються у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України з метою документування фактів можливої причетності службових осіб до проведення діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії на шкоду обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Встановлено, що протиправна діяльність представників вітчизняного спецекспортера пов’язана із штучним залученням посередницької іноземної структури, що призвело до можливої втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азійського регіону, гальмування діючих контрактів ДК «Укрспецекспорт», а також створення перешкод для укладання нових зовнішньоекономічних контрактів. За попередніми оцінками, нанесена шкода державним інтересам складає близько 100 мільйонів доларів США.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram