29 травень 2024, Середа, 20:47

СБУ у столиці знешкодила злочинне угруповання, яким з рф керував депутат-зрадник Кива

7 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 7 жовтня. Резонанс. Служба Безпеки України у Києві знешкодила злочинне угруповання, яким з країни-агресора керував депутат-зрадник ілля кива, передає Резонанс.

Деталі

Учасники банди входили до громадського об’єднання «Патріоти за життя», яке підконтрольне колишньому народному депутату іллі киві. Сам він перебуває у міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів, серед яких – державна зрада і посягання на територіальну цілісність України.

До втечі нардепа в країну-агресора ці «патріоти» виконували його завдання зі здійснення провокацій під час масових заходів для розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні.

Також їх залучали до так званої «фізичної підтримки» та охорони публічних виступів представників прокремлівської партії, насамперед у центрі столиці. За участь у кожній з таких «акцій» зловмисники отримували гроші від своїх «координаторів» з опзж.

За даними слідства, до складу угруповання входило щонайменше 12 осіб, причетних до кримінальних кіл. Їх організатор був на прямому зв’язку з кивою, погоджуючи свої дії, зокрема, й після повномасштабного вторгнення росії.

За задумом екснардепа, учасники банди мали залишитись у Києві для підтримки окупантів у разі захоплення регіону. Проте після втечі киви його поплічники вирішили організувати наркобізнес для одержання додаткових «прибутків».

Нагадаємо

Служба безпеки України викрила агентів рф, які готували псевдореферендум у Миколаївській області. Двоє із них уже отримали підозри, ще одну "організаторку" повідомили про підозру заочно, оскільки вона наразі перебуває на тимчасово окупованій території.