» СБУ викрила привласнення коштів на реконструкції магістрального нафтопроводу на Житомирщині

04 жовтень 2022, Вівторок, 12:46

СБУ викрила привласнення коштів на реконструкції магістрального нафтопроводу на Житомирщині

15 Січня 2021г.
0a797b182a9dc0d5641718d00e44bb4a

Служба безпеки України викрила привласнення бюджетних грошей, виділених на реконструкцію магістрального нафтопроводу в Житомирській області.

Про це повідомляє Резонанс 15 січня із посиланням на СБУ.

За попередніми даними слідства, у 2018-2019 роках були проведені тендери на капремонт та реконструкцію об’єкту для посилення протидиверсійної та антитерористичної захищеності. Загальна вартість передбачених робіт становила майже 130 мільйонів гривень.

Переможцями у відкритих торгах стали дві столичні комерційні структури. Встановлено, що фірми не мають належної матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників для виконання відповідних робіт. Також на окремих ділянках робіт підрядники орієнтовно удвічі завищили вартість будівельних матеріалів. Для реалізації оборудки вони використали підконтрольні фірми з ознаками фіктивності. Під час обшуків у приміщеннях підрядних організацій та безпосередніх виконавців робіт правоохоронці виявили первинну бухгалтерську та іншу фінансову документацію, «чорнову» бухгалтерію, печатки фіктивних підприємств та майже чверть мільйона гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення, а також точного розміру завданих державі збитків.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно з Житомирською обласною прокуратурою.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram