30 листопад 2023, Четвер, 16:40

Сили оборони успішно відбили атаку ворога біля Гусарівки

2 Вересня 2022г.


КИЇВ. 2 вересня. Резонанс. Українські військові успішно відбили атаку ворога в районі населеного пункту Гусарівка, передає Резонанс із посиланням на повідомлення Генштабу

Деталі

На Сіверському напрямку противник утримує окремі підрозділи збройних сил російської федерації у прикордонних районах Брянської і Курської областей. Ворог здійснив обстріли районів населених пунктів Сеньківка, Хрінівка, Кам’янська Слобода Чернігівської області та Нововасилівка, Майське, Суходіл, Нова Слобода Сумської області.

На Слобожанському напрямку ситуація значних змін не зазнала. Підрозділи Сил оборони утримують займані позиції та не дають ворогу можливості просуватися вглиб території нашої Держави.

На Харківському напрямку противник обстріляв райони населених пунктів Уди, Соснівка, Великі Проходи, Питомник, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Петрівка, Перемога, Старий Салтів та Пришиб.

За даними Генштабу, окупант здійснив дистанційне мінування місцевості в районі населеного пункту Леб’яже.

"Сили оборони успішно відбили атаку ворога в районі населеного пункту Гусарівка", - йдеться у повідомленні.

Раніше

Втрати російських окупантів, з початку повномасштабного вторгнення рф, в Україні сягнули вже близько 48,7 тис. осіб, 2009 танків та сотень одиниць військової техніки.