29 травень 2024, Середа, 02:47

Слідчі нарахували в ексдепутата Тарпана, який переховується за межами України, аж 5 закордонних паспортів

26 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 26 жовтня. Резонанс. У ексдепутата Одеської міськради Руслана Тарпана, який оголошений в розшук за обвинуваченням в розкраданні держкоштів в особливо великих розмірах на проекті "Глибоководний випуск", є 5 українських паспортів для виїзду за кордон. Про це йдеться в ухвалі Одеського апеляційного суду, передає Резонанс

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура засекретила прізвища суддів-партнерів розшукуваного Руслана Тарпана

Цитата

"…з метою уникнення кримінальної відповідальності 03.03.2017 (Тарпан – ред). залишив територію України та на теперішній час достовірно невідоме його місцезнаходження.

Водночас ОСОБА_1 (Тарпан – ред.) має у своєму розпорядженні 5 паспортів громадянина України для виїзду за кордон, за допомогою яких у 2016-2017 роках регулярно здійснював виїзди за кордон та наразі продовжує переміщатись різними країнами світу", – ідеться в ухвалі.

Також, за даними слідства, Тарпан є громадянином Болгарії. Тобто, всупереч чинному законодавству, розшукуваний має щонайменше подвійне громадянство.

Додамо

Слідчі припускать, що переховуватися від правоохоронних органів Тарпан може в ОАЕ, проте достеменно його місцезнаходження невідоме й досі.

Разом з тим, у прокуратурі Одеської області ще на початку року інформували про підготовку запиту на екстрадицію Тарпана в Україну саме до компетентних органів ОАЕ.

Нагадаємо

В рамках розгляду судового позову адвокатів Тарпана проти журналістів ІА "Резонанс", суддя Шевченківського районного суду міста Києва Наталія Аббасова зобов’язала захисника розшукуваного надати суду реальну адресу перебування Руслана Тарпана до наступного судового засідання.