» “Слуги народу” Тищенко та Куницький побилися в парламентській їдальні

15 серпень 2022, Понеділок, 21:02

“Слуги народу” Тищенко та Куницький побилися в парламентській їдальні

29 Червня 2021г.


КИЇВ. 29 червня. Резонанс. Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко влаштував сутичку з колегою по фракції, членом правоохоронного комітету Верховної Ради Олександром Куницьким. Про це повідомив позафракційний депутат Олександр Дубинський у Facebook, передає Резонанс.

Деталі

За повідомленням, інцидент стався у їдальні Верховної Ради. 

Згодом, Куницький виклав на YouTube відео? у якому розповів подробиці конфлікту.

Цитата:

"Ранок почався з того, що у їдальні Верховної Ради я зустрів Миколу Тищенка, який у неадекватній манері почав висловлювати претензії по статті по моряках, яку я нібито замовив проти нього. Він вибив телефон із рук і почав буцати його ногами. Потім повалив мене на землю", - розповів Куницький.

Нагадаємо

17 червня у парламенті під час розгляду проекту закону № 4107 щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення сталась сутичка між народними депутатами за участю представників "Слуги народу" та "ОПЗЖ".

На трансляції було видно, як чоловік, схожий на Іллю Киву, штовхає чоловіка, схожого на Богдана Яременка. Пізніше чоловік, схожий на Іллю Киву, почав бійку з іншим нардепом, схожим на Миколу Тищенка.

Зрештою, нардепи заблокували роботу парламенту. Разумков після цього оголосив перерву в засіданні на 15 хвилин.