» Смерть 7-річного хлопчика у Черкасах: суд залишив під вартою діда й бабу

07 лютий 2023, Вівторок, 10:55

Смерть 7-річного хлопчика у Черкасах: суд залишив під вартою діда й бабу

10 Грудня 2021г.


КИЇВ. 9 грудня. Резонанс. Черкаський апеляційний суд залишив під вартою діда й бабу, які є підозрюваними у справі щодо смерті 7-річного онука, який лежав травмованим без допомоги приблизно 9 днів. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Черкаську обласну прокуратуру.

Цитата

"За принципової позиції Черкаської обласної прокуратури 09.12.2021 Черкаським апеляційним судом залишено без змін ухвали Придніпровського районного суду м. Черкаси про продовження на 60 діб строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваних у залишенні в небезпеці малолітнього хлопчика, який в подальшому помер (ч. 3 ст. 135 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Деталі

В прокуратурі нагадали, що раніше сторона захисту оскаржила рішення суду першої інстанції, відповідно до яких підозрюваним продовжено тримання під вартою.

"На цей час триває проведення стаціонарних судово-психіатричних експертиз в умовах спеціального закладу", - зазначається в повідомленні.

Доповнення

24 серпня 7-річного хлопчика госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Під час огляду дитини виявили забійну рану голови, ймовірно, від падіння. Крім того, виявлено подряпини на кінцівках рук і ніг.

За словами бабусі хлопчика, яка тимчасово ним опікувалася, дитина дістала травми, впавши з купи цегли у дворі. До лікарів жінка не зверталася й самостійно надавала домедичну допомогу онукові.

За кілька днів після події жінка побачила онука в ліжку непритомного й викликала бригаду швидкої медичної допомоги. Хлопчик знаходився у комі.

У прокуратурі повідомили, що дитина 9 днів лежала без допомоги.

31 серпня у Черкасах суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 51-річній жінці, яка залишила травмованого 7-річного онука у небезпечному для життя стані та без допомоги, що призвело до тяжких наслідків — коми.