17 квітень 2024, Середа, 03:30

Сьогодні в СБУ чекають на Шарія (оновлено)

22 Лютого 2021г.
Фото: з відкритих джерел

Блогера та лідера політичної партії "Партія Шарія" Анатолія Шарія 22 лютого викликали на допит до Служби безпеки України.

Про це повідомляє Резонанс 22 лютого із посиланням на Interfax-Україна.

"Повісткою А.Шарія викликано на допит, який має відбутися 22 лютого. Рішення про оголошення Анатолія Шарія в розшук буде ухвалено в разі його нез'явлення на допит. Враховуючи останній пост Анатолія Шарія, де він читає текст підозри, - він її отримав. Тобто підозра дійшла до адресата", - зазначили в спецслужбі.

Як нагадує Резонанс, 16 лютого СБУ оголосила про підозру відомому проросійському пропагандисту Анатолію Шарію, який, на думку слідчих, провадив протиправну діяльність на шкоду національній безпеці країни в інформаційній сфері.

Правоохоронці повідомили, що метою Шарія було загострення суспільно-політичної ситуації в Україні та розпалювання міжнаціональної і міжконфесійної ненависті всередині української держави.

За даними ЗМІ, Шарій наразі живе в Іспанії.

Екс-нардеп України та член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко повідомив у Telegram із посиланням на свої джерела, що "Офіс Генерального прокурора готує документи на екстрадицію Анатолія Шарія з Іспанії, а також оголошення його в розшук за лінією Інтерполу".

Як повідомили в СБУ, 22 лютого Анатолій Шарій не з‘явився на допит.

"Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства", - зазначили в Службі безпеки України.

Водночас клопотання адвоката В. Рибіна буде розглянуто та задоволено відповідно до вимог КПК України. І адвокат, і його підзахисний запрошуються 25 лютого 2021 року для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення підозри Анатолію Шарію.

изображение_2021-02-22_180143

изображение_2021-02-22_180204

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram