15 квітень 2024, Понеділок, 06:09

Спецпрокуратура: вирок суду хабарнику в погонах – 5 років реального позбавлення волі

22 Лютого 2021г.
K7pvvrjxw Xpvu3l3gglnr69cbo

За публічного обвинувачення Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Святошинським районним судом міста Києва ухвалено обвинувальний вирок полковнику, колишньому керівнику Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

Про це повідомляє Резонанс 22 лютого із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

У ході судового розгляду обвинувачем доведено, що вказана службова особа одержала від підлеглого неправомірну вигоду за надання усного дозволу на тривалу відсутність останнього в Інституті, та не виконання ним обов’язків військової служби за посадою, а також не вжиття заходів щодо притягнення останнього до відповідальності та не повідомлення про вказані факти правоохоронних органів.

На вимогу керівника підлеглий передав свою банківську картку, з якої були здійснені операції щодо зняття готівки та придбання товарів на загальну суму понад 58 000 грн.

19 лютого суд погодився з беззаперечними доводами сторони обвинувачення та визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст 368 та ч. 1 ст 426 Кримінального кодексу України.

Хабарнику в погонах ухвалено вирок - позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, та з конфіскацією майна.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram