21 лютий 2024, Середа, 18:13

Спецслужби рф можуть готувати теракти проти росіян – ГУР

20 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 20 жовтня. Резонанс. Головне управління розвідки МОУ повідомило, що російські спецслужби можуть готувати теракти проти власного населення, щоб потім звинуватити у цьому Україну, пише Резонанс із посиланням на пресслужбу ГУР.

Деталі

Як зазначили, в росії військкомати розповсюджують "пам’ятки", в яких звинувачують українські спецслужби у плануванні та проведенні терористичних актів проти мирного населення. Начебто "диверсанти" викладають на дорогах, лавках і в кущах заміновані телефони, гаманці, планшети і дитячі речі.

ГУР підкреслило, що ця "страшилка" – дзеркальне відображення реальних дій рашистів на тимчасово окупованих територіях України.

Цитата

"Після звільнення там справді масово залишались різноманітні заміновані предмети, побутові прилади і дитячі іграшки, які призводили до каліцтв і навіть смертей мирного населення. Імовірно, російські спецслужби таким чином готують підґрунтя для проведення провокацій з подальшим звинуваченням України", – повідомили в українській розвідці.

Нагадаємо

Наприкінці літа секретар РНБО Олексій Данілов повідомляв, що фсб може організувати в російських містах низку терактів з масовими жертвами серед цивільних.