26 вересень 2023, Вівторок, 12:25

Справа пропозиції хабара меру Дніпра: Микитасю просять арешт з заставою в 200 млн грн

20 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 20 жовтня. Резонанс. Прокурор САП просить колишньому народному депутату Максиму Микитасю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативною заставою у 200 млн грн у справі пр пропозицію надання 22 млн євро неправомірної вигоди меру Дніпра, пише Резонанс.

Цитата

"Сторона обвинувачення звертається з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді триання під вартою строком на 60 днів з альтернативою призначення застави у розмірі 200 млн грн", - сказав прокурор САП на засіданні суду щодо обрання Микитасю запобіжного заходу.

Деталі

"Ми вважаємо, що альтернативним запобіжним заходом, як того вимагає КПК, буде застава у розмірі 200 млн грн", - зазначив прокурор САП.

Прокурор САП зазначив, що сторона обвинувачення, просячи таку альтернатику, виходить з розміру хабаря, "яка пропонувалася паном Микитасем", тяжкості злочину, те, що на нього вже було накладено запобіжний захід у 100 млн грн і було вже стягнуто 80 млн грн за порушення покладених на нього обов'язків, майновий стан та ін.

Доповнення

Колишньому нардепу Максиму Микитасю, викритому на спробі підкупу міського голови Дніпра на 22 млн євро, повідомили про підозру. Микитась є фігурантом й іншої справи.