» Стрілянина в університеті Пермі: стрілок визнав провину

31 березень 2023, П'ятниця, 05:50

Стрілянина в університеті Пермі: стрілок визнав провину

14 Жовтня 2021г.


КИЇВ. 14 жовтня. Резонанс. Тимур Бекмансуров, який влаштував стрілянину в університеті Пермі і вбив шістьох людей, повністю визнав свою провину. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на російські ЗМІ та Telegram-канал Mash.

Цитата

"СК висунув обвинувачення Тимуру Бекмансурову у справі про масове вбивство в Пермському вузі. Він повністю визнав свою провину. Слідство наполягає на арешті", — ідеться у повідомленні.

За даними російських ЗМІ, сьогодні Дзержинський суд Пермі розгляне клопотання слідчого комітету Російської Федерації щодо арешту Бекмансурова.

Нагадаємо

20 вересня приблизно об 11:00 за місцевим часом озброєний хлопець напав на Пермський державний національний дослідницький університет.

Злочинець відкрив стрілянину в кампусі, після чого зайшов у восьмий корпус вишу. Стрілок зробив не менше ніж 30 пострілів. Відомо, що загинуло шестеро людей. Після початку стрілянини студенти вистрибували з вікон.

Під час затримання нападник чинив озброєний опір і дістав поранення внаслідок якого йому ампутували ногу. У нього також відмовили нирки, після операції він перебував на гемодіалізі.