13 квітень 2024, Субота, 12:48

Створили “Почту Херсона”: сімом зрадникам оголосили підозру

3 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 3 жовтня. Резонанс. Сімом організаторам псевдоструктури "Почта Херсона" повідомили про підозру у пособництві державі-агресору та колабораційній діяльності. Про це пише Резонанс із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

Деталі

"За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора семи учасникам організованої групи повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору, а трьом з них ще й у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 111-2, ч. 3 ст. 28, ч. 6 ст. 111-1 КК України)", – ідеться у повідомленні.

За даними слідства, підозрювані перейшли на бік ворога на тимчасово захоплених територіях Херсонщини та активно сприяють окупаційній владі рф у забезпеченні поштових, логістичних, фінансових та торговельних потреб.

"На базі цілісних майнових комплексів Херсонської дирекції АТ "Укрпошта" вони створили та забезпечують діяльність псевдоструктури – "государственного унитарного предприятия "Почта Херсона", – повідомили в ОГП.

Підозрювані спонукають працівників Укрпошти влаштовуватися на роботу до незаконного утворення, запевняючи, що російська окупаційна влада там назавжди.

Повідомлено про підозру "голові Херсонської окупаційної військово-цивільної адміністраці", його "заступниці", керівниці "федерального государственного унитарного предприятия "Почта Крыма" та працівнику цієї ж структури, очільнику незаконного утворення "государственного унитарного предприятия "Почта Херсона" та працівнику цієї ж структури, а також керівниці незаконно утвореного "Государственное унитарное предприятие "Почта Таврии".

Нагадаємо

СБУ встановила особу російського командира, який наказав катувати українців у Херсоні.