» Суд повернув державі понад 400 тис грн збитків за забруднення повітря

22 январь 2021, Пятница, 02:25

Суд повернув державі понад 400 тис грн збитків за забруднення повітря

14 января 2021г.
unnamed

Господарський суд Харківської області задовольнив позов в.о. керівника Харківської місцевої прокуратури №6 в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції в Харківській області до заводу, розташованого в селі Липці про стягнення понад 400 тис. грн збитків, завданих в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Про це повідомляє Резонанс 14 січня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Державна екологічна інспекція в Харківській області провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в діяльності заводу.

"Під час перевірки було виявлено факт наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 6 стаціонарних джерел, що є порушенням вимог ст.ст. 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»", - повідомили в прес-службі суду.

Підприємство здійснювало свою діяльність за відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. З метою добровільного відшкодування зазначеної шкоди Держекоінспекцією направлені претензії, однак завданих збитків відшкодовано не було.

Суд вирішив позов задовольнити і стягнути з підприємства на користь держави понад 400 тис. грн.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram