21 лютий 2024, Середа, 11:17

Суд прийняв позов волонтера проти нардепа Яценка

11 Листопада 2022г.


КИЇВ. 11 листопада. Резонанс. Печерський районний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом черкаського волонтера Володимира Нетребенка проти народного депутата Антона Яценка щодо визнання інформації недостовірною, її спростування та захисту ділової репутації. Про це повідомляє Резонанс з посилання на ухвалу суду.

Деталі

Підготовче засідання у справі має відбутися 28 листопада.

Як розповів Резонанс Нетребенко, він вирішив подати позов проти Яценка через те, що нардеп звинуватив його у шахрайстві і навіть ініціював кримінальну справу.

У себе в соцмережах Яценко писав, що нібито Нетребенко привласнив кошти, які збирав на набори для розмінування. Волонтер усі звинувачення нардепа відкидає. Він розповів, що має усі документи, що підтверджують - придбані ним набори були передані військовим.

Нагадаємо

Також у суді лежить позов проти Яценка від очільника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, якого нардеп звинуватив у хабарництві. 

Зазначимо, що у своїх соцмережах Антон Яценко неодноразово закидав звинувачення у бік голови ОВА, спираючись на інформацію від блогера, якого раніше вже викривали у розповсюдженні фейків.