12 квітень 2024, П'ятниця, 11:06

Суд стягнув з ГУНП в Київській області на користь слідчого Красовицького Олександра Олександровича 326 тисяч 619 гривень

29 Лютого 2024г.
1

22 лютого 2024 року суддею Київського окружного адміністративного суду Альоною Кушновою у справі № 640/6715/22 прийнято рішення про встановлення факту протиправних дій, Головного управління національної поліції в Київській області в частині незаконного звільнення з посади слідчого Красовицького Олександра.

Про це повідомляє видання city.ck.ua за посиланням: https://city.ck.ua/ua/catalog/articles/2024-02/sud-virishiv-styagnuti-z-gunp-v-kiivskii-oblasti-326-619-griven-na-slidchogo-krasovitskogo-oleksandra-oleksandrovicha.html

Відповідно до рішення суду, дії головного управління Національної поліції в Київській області визнано протиправними та зобовʼязано поновити Красовицького Олександра на посаді слідочго, одночасно зобовʼязано, стягнути з Головного управління національної поліції в Київській області на користь слідчого 326 тисяч 619 гривень, посилання на відеозапис проголошення судового рішення тут: https://youtu.be/eHLLErWZNm4

2 2

На даний час Красовицьким О. підготовлено цивільний позов на (один мільйон) 1 000 000 гривень, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, саме з ексначальник Фастівського РУП ГУНП в Київській області полковника поліції Романа Михайловича Шамрая у якості репарації.

Слідчий вважає не справедливим стягнення коштів з держави - платників податків, люди та держава не повинні страждати фінансово від авантюр Романа Шамрая.

3

Одночасно готується заява до Офісу генерального прокурора, про вчинене кримінальне правопорушення передбачене статтею 172 Кримінальнорго кодексу України (незаконне звільнення) відносно того ж, екс начальника Фастівського РУП ГУНП в Київській області полковника поліції Романа Шамрая, який власне і вигадував яким чином незаконно звільнити слідчого Красовицького Олександра.

Протиправні дії ексначальника Фастівського РУП ГУНП в Київській області, стали можливими у наслідок здійснення активного розслідування слідчим Красовицьким Олександром кримінальних проваджень відносно осіб, які вимагали перереєструвати фермерське господарство, техніку, земельні паї та квартиру на зловмисників під загрозою вбивства дітей місцевої жительки Наталі Коломієць. Чоловіка якої було розстріляно у м. Фастів, ще у 2019 році. Вбитий був відомим аграрієм та депутатом Фастівської районної ради.

Вказані особи є наближеними до Романа Шамрая, стверджує слідчий Красовицький Олександр. Саме тому слідчого було звільнено з поліції двічі за ініціативою Романа Шамрая у вигляді поданих доповідних записок (подання) до керівництва області, у яких мова ішла про вигадані обставини, які не відповідали дійсності про, що встановлено Київським окружним адміністративним судом.

Тобто Роман Шамрай з метою блокування розслідування кримінальних проваджень відносно зловмисників, які зізналися у вчиненому злочині, почав ініціювати питання про відсторонення від посади слідчого з єдиною метою, унеможливити подальше розслідування злочинів у непроцесуальний спосіб, відносно наближених до його осіб.

Саме тому, слідчого Красовицького Олександра було двічі незаконно звільнено з поліції. І двічі Київським окружним адміністратитвним судом та Окружним адміністративним судом міста Києва - поновлено на посаді, про, що свідчить посилання на проголошення рішення суду про поновлення Красовицького О. на посаді у 2021 році: https://youtu.be/aTyNP6g8sMQ

Як повідомив слідчий Олександр: "Мною у 2021 році, в ході проведення негласних слідчих розшукових дій "аудіо віддео контроль особи", вдалося зібрати беззаперечні докази вчинених кримінальних правопорушень, які підтверджувалися відповідними експертизами мовлення осіб. Однак дізнавшись про це - ексначальник Фастівського РУП Роман Шамрай, вигадав яким чином мене звільнити вдруге про, що ми маємо судове рішення про незаконність таких дій.

Я став жертвою своєї порядності, оскільки працював по закону, а не як майже всі по вказівках, які у більшості випадках не мають нічого спільного із вимогами та гарантіями Законодавства України.

Саме тому суд - це розуміючи поновив мене обидва рази, ось посилання на проголошення рішення суду про поновлення Красовицького О. на посаді у 2021 році: https://youtu.be/aTyNP6g8sMQ "

4

Зазначається, що саме тому вигадані показання односельчанина (Сквира) Романа Шамрая, а нині начальника сектору кадрового забезпечення Фастівського РУП ГУНП в Київській області майора поліції Віталія Шахова судом не взяті до уваги.

Одночасно не взяті до уваги вигадані показання поліцейського Олександра Шкабари виходячи з отриманих судом доказів в сукупності, які вказували на те, що капітан поліції Олександр Шкабара намагається заводити суд в оману.

Ці особи, яскравий приклад, того що там відбувалося у Фастівському РУП ГУНП в Київській області під головуванням вже екс начальника Романа Шамрая.

5

Слідчий Красовицький Олександр емоційно висказався, що такі люди як Роман Шамрай мені глибоко брезгливі, оскільки вони саботують вимоги Закону та на його думку обіймають не властиві їхнім діловим якостям посади, що виражається у ігноруванні поваги до людської гідності, верховенство права, презумпцію невинуватості та відсутності реальної допомоги громадянам про, що свідчить співвідношення поданих заяв до поліції про вчинені кримінальні правопорушення та кількість скерованих обвинувальних актів до суду (низький результат). Я, як слідчий вірю в Україну і, що наша країна є правовою державою, а такі постаті як Роман Шамрай та його свита є пилом і дровами на шляху колеса історії, яка їх перемеле.

Автор проєкту: Олександр Марченко