» Суд заарештував із заставою підозрюваного у хабарництві заступника начальника главку Генштабу ЗСУ

05 липень 2022, Вівторок, 07:13

Суд заарештував із заставою підозрюваного у хабарництві заступника начальника главку Генштабу ЗСУ

14 Листопада 2018г.
5bec0e0f18d9a-------------------_1200

Суд заарештував із заставою 137 тис гривень начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ - заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил, підозрюваного в одержанні 1 тис доларів хабара.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Зазначено, що підозрюваний у злочині полковник був призначений на свою посаду 10 березня 2016 року.

7 листопада поточного року він був затриманий.

Слідство встановило, що в квітні підозрюваний зустрівся зі своїм другом з військової частини А1880 (Васильків, Київська область), який попросив перевести дружину свого товариша на роботу в ГШ.

Підозрюваний погодився це зробити за 1 тис доларів.

Першу частину хабара в розмірі 300 доларів товариш на прохання підозрюваного 5 квітня залишив на КПП військової частини А1880.

Після цього полковник ще кілька разів зустрівся з вищевказаним товаришем в ресторані "Байдики" біля будівлі Міноборони в Києві і повідомив про наявність відповідної вакансії для його знайомої в Головному управлінні логістики Генштабу.

Він також нагадав про необхідність передати частину хабара у розмірі 700 доларів для впливу на заступника начальника Генштабу - начальника Головного управління логістики.

6 листопада його товариш залишив 700 доларів у конверті на КПП військової частини А1880, а вранці 7 листопада підозрюваний полковник був затриманий.

Суд вирішив заарештувати підсудного до 6 січня 2019 року, але призначив заставу 137 280 гривень.

Як повідомляли Українські Новини, 7 листопада заступник генпрокурора - Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що правоохоронці затримали начальника управління морально-психологічного забезпечення військ Генштабу за підозрою в одержанні 1 тис доларів хабара.

23 лютого начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил Олег Грунтковський звинуватив головного військового прокурора Матіоса маніпуляції та оприлюднення недостовірних даних про самогубства військовослужбовців.

КОЛИ ВІЙСЬКОВІЙ ПРОКУРАТУРІ НЕМА ЧОГО РОБИТИ